Selecteer uw pagina
Te koop: Vogelhuisjes, insectenhotels, legpuzzelblad, klik hier -- Er zijn nog plekken bij diverse activiteiten, klik hier -- 8 februari 2023 Workshop weven voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, klik hier -- 3 en 4 maart 2023 Weideblik Toneeluitvoering 'Bruin café dubbel D', klik hier -- 11 maart 2023 Compostactie, opgeven tot uiterlijk 3 maart, klik hier -- 18 maart 2023 Weideblik wandeltocht 5, 10, 15, 20 en 30 km, klik hier -- 10 april 2023 Paaasontbijt en paaseieren zoeken, klik hier -- 16, 17 en 18 juni 2023 Boeken-, Platen-, CD- en DVD-markt, klik hier -- OPROEP Klaverjassers gezocht !, klik hier -- OPROEP Alle wijkbewoners, klik hier -- OPROEP Darters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier -- OPROEP Biljarters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier

Contactpersonen activiteiten

Biljarten do.middag Berend Bakker tel. 0623924050  
Biljarten do.avond Henk Kikkert tel. 0654373245  
Bingo Arend Smit tel. 269230 bingo@wijkverenigingdeweide.nl
Creatief/papier Rita Boxem tel. 264943  
Dansen 55+ Henk Ensink tel. 0612923121  
Darten Jan Timmer tel. 0620055528 dartclub@wijkverenigingdeweide.nl
Jeugdclubs Ger vd Wetering   jeugdclubs@wijkverenigingdeweide.nl
Kaarten Gerard Stumpf tel. 0645362385
kaarten@wijkverenigingdeweide.nl
Keramiek Ali Beumer tel. 271376  
  Aly Hartman tel. 268986  
Quilten ma. Henny Huijgen tel. 263737  
Quilten wo. Ina Voerman    
Schilderen Lucie Nieboer tel. 231093
 
Sjoelen Jenny Meintjens   sjoelen@wijkverenigingdeweide.nl
Sport Tom Thomas tel. 0620593655
sport@wijkverenigingdeweide.nl
Toneel Ivonne Baas   toneel@wijkverenigingdeweide.nl
Overige activiteiten Jos Diphoorn tel. 274485 activiteitencommissie@wijkverenigingdeweide.nl

Advertenties


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×