Selecteer uw pagina
In memoriam: Henk Pelgrim, klik hier -- Update Corona-maatregelen voor het wijkgebouw De Weideblik, klik hier -- Te koop: Vogelhuisjes, insectenhotels, legpuzzelblad, klik hier -- 12 maart Compostverkoop, klik hier -- 19 maart Wandeltocht, klik hier -- Klaverjassers gezocht !, klik hier -- 17, 18 en 19 juni 2022 18e boeken- platen- en cd-markt, klik hier -- OPROEP aan alle wijkbewoners, klik hier -- Toneelnieuws, klik hier -- Uitbreiding fietsenstalling, klik hier -- Verslag van het koekjes bakken van 23 oktober 2021, klik hier -- Verslag van de 17e boeken-, platen- en cd-markt van 5, 6 en 7 november 2021, vanaf 1 januari géén wekelijkse boekenmarkt meer, klik hier -- Verslag van het Sinterklaasfeest van 20 november 2021, klik hier -- Verslag van het oliebollen bakken van 30 december 2021, klik hier -- -- --

Contactpersonen activiteiten

Biljarten do.middag Berend Bakker tel. 0623924050  
Biljarten do.avond Henk Kikkert tel. 0654373245  
Bingo Arend Smit tel. 269230 bingo@wijkverenigingdeweide.nl
Creatief/papier Rita Boxem tel. 264943  
Dansen 55+ Henk Ensink tel. 0612923121  
Darten Jan Timmer tel. 0620055528 dartclub@wijkverenigingdeweide.nl
Jeugdclubs Gerda Guichelaar tel. 0652551551 jeugdclubs@wijkverenigingdeweide.nl
Kaarten Gerard Stumpf tel. 0645362385
kaarten@wijkverenigingdeweide.nl
Keramiek Ali Beumer tel. 271376  
  Aly Hartman tel. 268986  
Quilten ma. Henny Huijgen tel. 263737  
Quilten wo. Ina Voerman    
Schilderen Lucie Nieboer tel. 231093
 
Sjoelen Jenny Meintjens   sjoelen@wijkverenigingdeweide.nl
Sport Tom Thomas tel. 0620593655
sport@wijkverenigingdeweide.nl
Toneel Ivonne Baas   toneel@wijkverenigingdeweide.nl
       
Overige activiteiten Jos Diphoorn tel. 274485 activiteitencommissie@wijkverenigingdeweide.nl

Advertenties


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×