Selecteer uw pagina
OPROEP voor klaverjasliefhebbers, klik hier -- OPROEP aan alle wijkbewoners, klik hier -- De agenda is weer goed gevuld met activiteiten tot de zomer van 2022, klik hier -- Wekelijkse verkoop boeken, platen en CD's start weer op vrijdag 10 september 2021, klik hier -- Toneelnieuws, klik hier -- 17e Boeken-, Platen- en CD-markt op 5, 6 en 7 november 2021 , klik hier -- 20 november 2021 Sinterklaasfeest, klik hier -- 28 november 2021 Koppel Darttoernooi in De Weideblik, alleen voorinschrijing en Corona toegangsbewijs verplicht, klik hier -- 11 december 2021 Kinderbingo, klik hier -- 30 december 2021 Verkoop van oliebollen, appelflappen en knieperties, klik hier -- Nieuws over de timmer- en knutselclubs, klik hier -- Verslag Compostactie 13 maart, klik hier -- Verslag 16e boeken-, platen- en CD-markt van 11, 12 en 13 juni, klik hier --

Contactpersonen activiteiten

Biljarten do.middag Berend Bakker tel. 0623924050  
Biljarten do.avond Henk Kikkert tel. 0654373245  
Bingo Arend Smit tel. 269230 bingo@wijkverenigingdeweide.nl
Creatief/papier Rita Boxem tel. 264943  
Dansen 55+ Henk Ensink tel. 0612923121  
Darten Jan Timmer tel. 0620055528 dartclub@wijkverenigingdeweide.nl
Jeugdclubs Gerda Guichelaar tel. 0652551551 jeugdclubs@wijkverenigingdeweide.nl
Kaarten Gerard Stumpf tel. 0645362385
kaarten@wijkverenigingdeweide.nl
Keramiek Ali Beumer tel. 271376  
  Aly Hartman tel. 268986  
Quilten ma. Henny Huijgen tel. 263737  
Quilten wo. Ina Voerman    
Schilderen Lucie Nieboer tel. 231093
 
Sjoelen Jenny Meintjens   sjoelen@wijkverenigingdeweide.nl
Sport Tom Thomas tel. 0620593655
sport@wijkverenigingdeweide.nl
Toneel Ivonne Baas   toneel@wijkverenigingdeweide.nl
       
Overige activiteiten Jos Diphoorn tel. 274485 activiteitencommissie@wijkverenigingdeweide.nl

Advertenties


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×